KILKA SŁÓW

O NAS

Wspólnie nadajemy kształt Państwa wizji

DESIGN NIE ZNA GRANIC

“Semi Home” to miejsce gdzie pasja spotyka się z doświadczeniem, a piękno zarówno z  prostotą jak i wyrafinowaniem , gdzie praktyczność nie wyklucza wyjątkowości , z tej mieszanki powstają pomieszczenia które zachwycają swoją oryginalnością a komfortem użytkowania czynią każdą chwilę wyjątkową. Wdzięk i charakter to połączenie, które cechuje duet Semi Home, doświadczenie, które  w tworzeniu wnętrz gwarantuje pełnię komfortu i praktyczność a jednocześnie młodzieńczy powiew i odwaga która przemyca z wdziękiem smak elegancji, nutę wytworności i błysk nowoczesnego zacięcia. Wspólnie nadajemy kształt Państwa wizji dbając o każdy szczegół, wspólnie z Państwem tworzymy Semi Home bo design nie zna granic…

"Uosobieniem piękna jest prostota"

Ireneusz Semczuk

projektant z bogatym doświadczeniem.Zwolennik harmonii i symetrii. W projektach stosuje funkcjonalne rozwiązania, stawia na najwyższą jakość materiałów z zastosowaniem najnowszych trendów w światowym dizajnie.
Prywatnie miłośnik spontanicznych podróży jednośladem.
"Kreatywność jest piękna"

Monika Miliszewska

zwolenniczka nietuzinkowych rozwiązań, nieustannie poszerza swoją wiedzę. Wytrwale poszukuje koloru idealnego, by w połączeniu z odważną teksturą oraz finezyjnymi dodatkami nadawać charakter wnętrzom.
Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni, ciekawych książek oraz wycieczek